Alicja Zmysłowska

Alicja Zmysłowska. Dla mnie bezkonkurencyjna, najlepsza. Fotograf psów i nie tylko. Każde jej zdjęcie zapiera dech w piersiach. Alicja pomimo młodego wieku staje się bezsprzecznie najlepszym fotografem psów na świecie. Każde jej zdjęcie przenosi do jej magicznego świata i oddaje charakter fotografowanego modela. Uwielbiam jej zdjęcia, mogę na nie patrzeć godzinami. Jej kariera rozwija się błyskawicznie a prace można oglądać na wystawach w Los Angleles a wkrótce w Kanadzie i Chinach.  

Alicje poznałam kilka lat temu, przypadkiem trafiłam na jej fanpage. Zakochałam się w tych zdjęciach i zapragnęłam aby Drużyna G też miała taką pamiątkę. Lekko zdziwiłam się gdy w umówionym terminie przyjechała na sesję nastolatka! Tak, Alicja ma teraz dopiero 20 lat!!! Efekty pierwszego spotkania 3G z obiektywem Alicji możecie podziwiać tu:

GacekGapaGunia-7082
GacekGapaGunia-7122
GacekGapaGunia-7074sm
GGG-7057sm

Los tak się potoczył, że obecnie współpracujemy z Alicją, jestem jej agentką. Taka praca daje mnóstwo satysfakcji bo nie dość, że jest związana z psami to jeszcze ze wspaniała artystką :) i dziewczyną, którą zwyczajnie lubię. Każdemu psiarzowi polecam sesję z Alicją, taka pamiątka zostaje na całe życie.

Ostatnio największe wrażenie robią na mnie zdjęcia b&w, które wykonała odwiedzając mnie nad morzem. Pokażę je przy okazji następnego wpisu. O Alicji będzie na tym blogu dość często. Nie tylko dlatego, że nasze drogi z racji pracy często się krzyżują ale przede wszystkim ze względu na moje uwielbienie dla jej zdjęć ;)

Koniecznie odwiedźcie bloga Alicji i jej fb.